КОМПАНІЯ
ЗЕЛЕНЕ КОЛО

Робимо ваші перевезення швидкими і вигідними,
а міське середовище чистим.

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

З 2016р компанія R.A.P. Intelligent Vehicle CO., LTD. Націлилася на вирішенні проблеми «вузького місця» індустрії логістики в містах, а саме на доставці останньої милі.

Сьогодні компанія Зелене Коло спільно з компанією R.A.P. проводять дослідження і розробку, виробництво і продаж інноваційного електротранспорту для міської логістики.

Колись звичні підвалини дуже швидко меняются.Еслі раніше, щоб щось купити потрібно було йти в магазин, то зараз достатньо взяти в руки телефон і вже через кілька хвилин / годин / днів продукт буде доставлений заказчіку.Но традиційна система логістики відповідає стрімітельно розвиваються ринку онлайн-продажів.

Ринку потрібна мобільна, сучасна, безпечна для навколишнього середовища техніка.Так народилася ідея створити Електротрицикл для кур’єрської служби доставки.

КЛЮЧОВІ ПОДІЇ
2016р

Розроблено дизайн BANGE, продумані всі деталі.Разработана унікальна 18-ти градусна система безпечного нахилу. Ергономіческую кабіну прикрасили супер-сучасний дизайн фар у формі пісочного годинника.

angle-3
2017р

Випустили перший зразок на платформі Bange. Розробили дизайн платформи OAK. Дві платформи трициклів BANGE і OAK повністю задовольняють ринок логістики «доставка останньої милі».

2018р

Електротрицикл Bange і OAK, були представлені на Гамбурзької міжнародної поштової виставці.

2018р

Запуск виробництва Електротрициклів

Залишилися запитання?
Телефонуйте за номером: