ЕЛЕКТРОКАР
METRO
ЕЛЕКТРОКАР
METRO

КОМПАКТНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ТРАНСПОРТ
ДЛЯ МІСЬКОЇ ЛОГІСТИКИ

Вантажопідйомність
1000 kg
Ємність корисного навантаження
3700 x 1400 x 1905 mm
Обсяг вантажу
3.5 m³
Дальність
200 km

Ви можете запитати, чому Metro є найбільш практичним та енергоефективним універсальним комерційним автомобілем на ринку?

Наші дизайнери з всесвітньо відомої австрійської автомобільної фірми Magna Steyr працювали над дизайном вантажного автомобіля, який поєднав би високу ефективність, практичність та безпеку в стильному, багатофункціональному транспортному засобі. Його стандартні характеристики набагато перевищують альтернативи від конкурентів, а енергосистема моделі забезпечує найкращий для свого класу продуктивність автомобіля, що не потребує постійного технічного обслуговування.

З безліччю варіантів конфігурації вантажних модулів, чудовими характеристиками та винятковим міським показником, Метро відповідає різноманітним потребам підприємств усіх видів.

БЕЗПЕЧНИЙ

Компоненти та дизайн Metro були неодноразово перевірені, вдосконалені та повторно перевірені в комп’ютерні симуляції та на краштестах.

Metroоснащений дисковою гальмівною системою, яка забезпечує беспечне гальмування і найкоротший гальмівний шлях будь-якого виробництва NEV / LSV / CUV. Акумулятор Metro, що розташований внизу транспортного засобу, робить центр ваги нижчим ніж у будь-яких інших подібних вантажівок у своєму класі.

Низький центр ваги знижує ризик перекидання під час аварійних маневрів. Унікальна сталева армована конструкція кабіни допомагає запобігти травмам пасажира та деформації транспорту у разі зіткнення.

Дизайнери Metroдодали додаткові точки армування рами в різних критичних місцях, тим самим підвищуючи міцність транспортного засобу. Під час аварійної ситуації, енергія удару зменшується і рівномірно розподіляється між подовженими та поперечними сталеві балки конструкції, зводячи до мінімуму пошкодження корпусу.

ГНУЧКИЙ

Довговічність та надійність метро набагато перевищує наш кінець потреби та сподівання користувачів, а значить, вони будуть працювати в будь-який час. Легка і міцна конструкція кузова надає Metro своє вища потужність і чудове співвідношення потужності та ваги, яке дає виняткова пропускна здатність та продуктивність. З міцним сталеве шасі та корпус, стійкий до корозії, Metro буде доставити.

Ретельно випробуваний на аварійний рух, щоб відповідати або перевищувати європейські стандарти, метро можна розгортати день за днем з упевненістю.

ШАСІ

Рама Metro спроектована так, щоб бути легкою та мати здатність до високої бічної, поздовжньої і крутильної жорсткості. Він має посилену конструкцію в критичних районах для захисту обох пасажирів від травм та акумулятора від пошкодження. Результати краш-випробування моделі перевищують суворі європейські стандарти безпеки.

Шасі призначене для розміщення різноманітного корисного навантаження з опциональнимі кузовами від базової платформи до вантажної коробки з рефрижератором.

ШАСІ
ПІДВІСКА
ПІДВІСКА

Першу концепцію Metroбуло розроблено австрійськими інженерами MagnaStyer, що також розробили фірмову систему рами та підвіски. Завдяки його унікальної поперечної задньої підвіски, точному калібруванню систем транспорту та системи гідравліки, їзда на Metroдуже плавна, що надає оператору впевненості у будь-яких умовах руху. Хоча Metroневеликий і легкий, він надає вам впевненість як тільки ви опиняєтесь за кермом колесо. Metroоснащений стандартним електропідсилювачем керма і дисковою системою гальмування.

ПРИВІД

Cenntro розробив власну високоефективну приводну систему для Metro. До компонентів входять приводний двигун, контролер двигуна, коробка передач, система управління акумулятором та система управління транспортним засобом. Наша власна система може бути налаштована з урахуванням потреб наших клієнтів, таких як більший діапазон оперування, більш високі або нижчі обмеження швидкості та додаткова пропускна здатність.

ПРИВІД
НОВІТНІ МАТЕРІАЛИ

Кузовні панелі Metroвиготовлені з полімеру ABS. ABS-полімер має набагато вищу температуру плавлення, ніж пластмаса PLA. ABS полімер також міцніший і твердіший за інші аналоги. Завдяки цим особливостям, ABS широко використовується для різноманітних продуктів, починаючи від бамперів для машин та шоломів для мотоциклів до клубів для гольфу та блоків Лего. Цей матеріал дає переваги Metro перед іншими автомобілями, так як надає чудову стійкість, довговічність та стійкість до корозії. ABS не тільки зменшує вагу, але і економить вартість матеріалів та їх обробка.

В цілому, у Metro є дуже простий виробничий процес, де різні традиційні методи виготовлення транспорту не потрібні. Наприклад, штампування, зварювання, фарбування та інші комплексні високоенергетичні процеси, пов’язані з виготовленням транспортного засобу.

Загальна суха маса Metro — вражаючі 575 кг, 1267 фунтів (без батареї). Це найлегший автомобіль у своєму класі.

ДЕШЕВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Низька вартість обслуговування та експлуатації Metro може становити 1/6 від витрат на обслуговування інших транспортних засобів свого класу. Metro дуже простий, так як він не має компонентів, що є необхідними для роботи будь якого транспортного засобу на базі ДВЗ, а це значить, що вона не потребує теплоносія, моторного масла та трансмісійної рідини для обслуговування, ні фільтрів і ременів для заміни. Наряду зі своїми недорогими операційними заощадженнями, модульна система системи Metro забезпечує легкий доступ та спрощує обслуговування, час ремонту та заміну компонентів.

ОПЦІОНАЛЬНІ МОДИФІКАЦІЇ
Вантажний
Рефрижератор
Пікап
Плоський
Залишилися запитання?
Телефонуйте за номером: